O MNIE
Przeszłam poważną ewolucję zawodową w zakresie projektów nieruchomościowych.Tatiana Antonchanka
Projektant wnętrz, architekt, dekorator, autor książek i publikacji, twórca i CEO firmy «Ant Interior Development» - usługa projektowania wnętrz online
twórca i CEO firmy
«Art & Design Life» z oddziałami w Warszawie, Londynie, Paryżu
szkoła «Art & Design Life school»
autor książki«Style wnętrz z Tatianą Antonchanka»
«Interior Styles + AI» Classic interior styles,
«Interior Styles + AI» Modern interior styles,
«Interior Styles + AI» Ethnic interior styles

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Projektantów VATIKAM (Paryż, Francja)

Honorowy Członek Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów i Nauczycieli
Wyższa Szkoła-HiSTES (Hamburg) z centrum operacyjnym w Pradze.

Członek zbiorowego zakupu 3 zamków we Francji: Zamek Ebaupinay z końca XIV wieku,
Le château de la Mothe Żyrandole z XIII wieku, położone na skraju Doliny Loary,
Le château de Boulogne XIX-wieczny godzinę drogi od Paryża.
Jestem współwłaścicielem Zamku, udziałowcem spółki będącej właścicielem Zamku.
(Jako udziałowiec mam prawo do uczestniczenia w życiu i
zarządzanie projektami, mam prawo głosu na walnych zgromadzeniach oraz,
tym samym brać udział w podejmowaniu decyzji,
co wpłynie na przyszłość Zamku. Pozwala także każdemu udziałowcowi śledzić postępy prac, wydarzenia, propozycje projektów i budować prawdziwy wspólny projekt).

Wykształcenie w prestiżowych placówkach edukacyjnych w Paryżu, Czechach, dyplomy za projekty w różnych konkursach oraz niewyczerpane poświęcenie i miłość do wykonywanego zawodu.


Mój instagram @astraarchitect gdzie ponad 1 milion subskrybentów
i wiele ciekawych rzeczy w publikacjach relacji i Stories.
Praca od koncepcji do realizacji projektu! Kiedy zdałem sobie sprawę ze skali mojego doświadczenia i potrzeb moich klientów, postanowiłem zapewnić wyjątkowe podejście wysokiej jakości, pomocy, której brakuje każdemu, kto rozwiązuje swoje najważniejsze problemy w życiu - zdobycie własnego domu, poszerzenie przestrzeni dla swoją działalność, budowę domu, kupno mieszkania, stworzenie własnego luksusowego wystroju wnętrza, remont domu, zakup działki, a może przebudowę lub renowację zabytkowej nieruchomości, dzięki czemu stanie się ona jeszcze ważniejsza dla Twojej duszy i świata!

Moje 17-letnie doświadczenie pozwala mi zapewnić Państwu wysokiej jakości, profesjonalną pomoc we wszystkich tych obszarach!

Swoją wiedzę z zajęć praktycznych, ze studiów w prestiżowych instytucjach edukacyjnych Białorusi i Europy, ciągłego rozwoju i udziału we wszystkich innowacyjnych programach, z miłością i oddaniem wykorzystuję dla Was!

Moje doświadczenie w zarządzaniu i nienaganna reputacja pozwala nam na zorganizowanie dla Państwa pełnego zakresu usług od planowania, rozwoju, projektowania, projektowania, rozwoju, doradztwa, konserwacji, budowy i naprawy, po zarządzanie projektami i realizację pod klucz.

Organizacja i rozwój wszelkich usług w zakresie badań, projektowania, przygotowania i realizacji prac konserwatorskich w obiektach zabytkowych.

Tworzenie szczegółowych programów, zgodnie z ustalonymi budżetami i terminami dla każdego projektu, w celu spełnienia oczekiwań i, co ważne, ich pomyślnej realizacji.

W całej mojej zawodowej historii miałem różnych partnerów, w tym agencje mieszkaniowe, władze lokalne i stanowe, instytucje finansowe, biura projektowe, dostawców, firmy budowlane, warsztaty artystyczne i niezliczone organizacje sąsiedzkie.

Dążę do uczciwej i przyjaznej współpracy opartej na partnerstwie prywatnym, kreatywnym finansowaniu, zachowaniu zdrowego środowiska, wspieraniu środowiska bez barier, zachowaniu dziedzictwa historycznego.

Głównym zadaniem jest zapewnienie szybkiego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów, przy minimalnym nakładzie pracy i czasu.Z poważaniem,
Tatiana Antonchanka

HISTORIA

Z wykształcenia jestem defektologiem. Przepracowałam rok w Miejskim Centrum Rehabilitacji Medycznej dla Dzieci z Zaburzeniami Psychoneurologicznymi w Mińsku.

Z przypadku, zaczęłam eksperymentować w dziedzinie designu i architektury. I nie pomylłam się. To potwierdza dyplomem Białoruskiej Państwowej Akademii Sztuk, nauką na Université d'été en Sorbonne (Uniwersytet Sorbony) w Paryżu, Francja, École du Louvre (Szkoła Luwru) w Paryżu, Francja, Prague School of Design Akademie grafickeho design (Praska Szkoła Projektowania) w Pradze, Czechy oraz nieustającą oddanostwo i miłość do swojego zawodu.

Jestem Polką i mam białoruskie korzenie. Mój ojciec pochodzi z Białorusi, a mama z Polski. Dzieciństwo spędziłam na Białorusi i płynnie posługuję się językiem białoruskim, rosyjskim i polskim jako językami ojczystymi. Dodatkowo, uczę się i rozmawiam po francusku, niemiecku i angielsku. Rozpoczęłam swoją karierę projektantki wnętrz z powodzeniem na Białorusi. Zdobyłam wiele nagród w krajowych konkursach za moje projekty wnętrz. W wieku dorosłym przeniosłam się do Polski, kierując się powołaniem związanym z korzeniami po stronie matki, i kontynuuję moją karierę w Europie, Wielkiej Brytanii i USA. Moja kariera rozwija się wyjątkowo dobrze, zdobywając liczne zwycięstwa i osiągnięcia w dziedzinie designu i architektury.

Twórca i dyrektor firmy "Ant Interior Development".

Twórca i dyrektor firmy "Art & Design Life"z oddziałami w Warszawie, Londynie i Paryżu.

Twórca i autor szkoły "Art & Design Life School".

Jestem członkinią Międzynarodowego Stowarzyszenia Projektantów VATIKAM (Paryż, Francja).

Honorową Członkinią Europejskiego Stowarzyszenia Wyższych Uczelni i Nauczycieli Wyższej Szkoły-HiSTES (Hamburg) z centrum operacyjnym w Pradze.

Posiadam dyplomy za projekty w różnych konkursach. Wszystkie kluczowe informacje można znaleźć w sekcji osiągnięcia.

Tworzę projekty w różnych krajach świata, moja działalność obejmuje Francję, Wybrzeże Lazurowe, Polskę, Wielką Brytanię, Hiszpanię, Włochy, Szwajcarię, Węgry, Chorwację, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj oraz USA.

Publikacje i Media
meritum
Ciągły rozwój zawodowy i szkolenia
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development
Ant Interior Development

Książka „Style wnętrz z Tatianą Antonchanka”


Książka „Style wnętrz z Tatianą Antonchanka” to duża encyklopedia stylów wnętrz i architektury.

Przyjaciele! Od 4 lat piszę autorskie artykuły o wszystkich stylach wnętrz dla różnych portali i oczywiście dla Was!
Teraz wszystkie artykuły, ponad 60, znajdują się w mojej książce „Style wnętrz z Tatianą Antonchankoa”. Wszystkie style są podzielone na 3 sekcje na 576 stronach z licznymi wysokiej jakości ilustracjami:
Style historyczne
Współczesne style
Style etno (styl każdego kraju).

Książka jest obszerną komputerową encyklopedią profesjonalnego, początkującego lub dopiero uczącego się projektanta wnętrz, architekta, dekoratora, projektanta mebli, projektanta tekstyliów lub każdej innej osoby zainteresowanej rozwojem stylów we wnętrzach, architekturze, meblach, wystroju.

Książka zbliżona do formatu A4, twarda oprawa, wysokiej jakości papier z doskonałym odwzorowaniem kolorów ilustracji. I oczywiście dużo, dużo mojej twórczej energii!
Możesz zobaczyć, jak książka wygląda na moim instagramie @astraarchitekt w historii w bieżącym.

NA STRONIE MOŻESZ ZAMÓWIĆ DRUKOWANĄ KSIĄŻKĘ Z MOIM AUTOGRAFEM.

Naciśnij przycisk ZAMÓW KSIĄŻKĘ, wypełnij wniosek, a skontaktuję się z Tobą w celu omówienia płatności i dostarczenia Książki. Koszt Książki z dostawą w dowolne miejsce na świecie to 100 euro.

Dla moich uczniów Szkoły życia artystycznego i projektowego - książka w prezencie!

KSIĄŻKĘ W FORMIE ELEKTRONICZNEJ MOŻNA ZAMÓWIĆ NA:


ЛитРес
MyBook
ozon.ru
Coogle Play
IBooks
M.видео
МТС. Книги
Flybook (мобильное приложение)
SAMSUNG
fenzin.ru
litportal.ru
bookz.ru
fictionbook.ru
Альдебаран
I-Free
BookLand
kniga.com
NOOK Books


Dziękujemy!
Antonchanka Tatiana


Portfolio

Made on
Tilda