Ślub na Zamku.


Ślub i wesele w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem - to chwile, do których w ich wspomnieniach będziecie wracać wielokrotnie. Ten wyjątkowy dzień wymaga odświętnej oprawy z najwyższą starannością, aby uroczystość była wyjątkowa. Zamek to niezwykłe miejsce na zorganizowanie tego jednego z najważniejszych dni w życiu.


Bajkowy Zamek to idealne miejsce na wyjątkowe wydarzenie w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem! Każdy gość weselny poczuje się wyjątkowo podczas przyjęcia i będzie wspominał Wasze wesele przez długie lata.


Zamkowe wesele? To ile pieniędzy? Gdzie mogę znaleźć ten zamek?

Pytań jest bardzo dużo. Czyż nie. Ale jeśli się zorientujesz, możesz zrozumieć, że nie trzeba szukać idealnego zrekonstruowany zamek na uroczystość. Obejrzyj te filmy - jak piękna jest ta prymitywna konstrukcja! Niepowtarzalna architektura i teren wokół Zamku stworzą dla Ciebie idealną działkę!

Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto spędzić jeden z najważniejszych dni swojego życia w Zamku, który nie ma nawet ścian.
 • Ślub w plenerze w pobliżu zabytkowej architektury Zamku
 • Wyjątkowe dekoracje ślubne, stoły i ławki, altana, świetna kuchnia
 • Grill Lawn – otwarta przestrzeń, zieleń, nietuzinkowe dania z grilla tworzą ciekawe połączenie naszej tradycji i wesela w amerykańskim stylu.
 • Wspaniała okolica blisko głównych dróg dojazdowych
 • Dużo miejsca do tańca, rozrywki
 • Usługi o odpowiednim komforcie miejskim i wiejskim
 • Nie dość drogie
Zapewniam - będzie to wyjątkowe, niepowtarzalne, niezapomniane, miłe i szlachetne wydarzenie!

Cóż, jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwi królowie i królowe, możesz zorganizować wesele w odrestaurowany zamek... Gdzie będzie dla Ciebie dostępny:

 • Sala weselna specjalna architektura historyczna o wystarczającej wielkości, aby pomieścić 100 lub 200 gości i wszystkie udogodnienia cateringowe.
 • Restauracja hotelowa. W tym kontekście budynek, którego historia sięga kilku wieków, jest naprawdę imponujący!
 • Królewski apartament dla nowożeńców.
 • Noc na Zamku może być ciekawa dla gości. W końcu nie jest to codzienny sen w średniowiecznych murach.
 • Oczywiście występy rycerskie, strzelanie z armat czy koncerty muzyki dawnej – tylko w odpowiednim otoczeniu nabiera realnej wartości.


W Zamku można poczuć się jak Król i Królowa, ciesząc się wspaniałymi wakacjami dla swoich gości. A skojarzenie będzie uzasadnione.


Zgadzam się, cała ta historia budzi same pozytywne skojarzenia - Księżniczka, Książę z bajki! Ale jeśli się nad tym zastanowić, bajka może stać się rzeczywistością w mgnieniu oka.

Nigdy nie myślałeś, że możesz znaleźć зOpuszczony zamek i z miłością i podziwem po prostu weź i zorganizuj uroczystość w pobliżu tego historycznego miejsca? Każda uroczystość! A jeśli pójdziemy dalej? W końcu to perspektywa, rozwój, przyszłość! Przyszłość oparta na solidnych podstawach, tradycjach i wysokich walorach świetlnych!


Wesele na Zamku zorganizujemy w różnych krajach!


Dzięki mnie i źródłom informacji.
Z poważaniem Tatiana Antonchanka
Made on
Tilda