KOMPLEKSOWE WSPARCIE ZAKUPÓW MEBLI I WYPOSAŻENIA W POLSCE I NA ŚWIECIE.
WIZYTA NA WYSTAWY.

Dokonując remontów, kupując nowe mieszkanie lub dom, otwierając restaurację lub hotel, każdy chce stworzyć idealne i niepowtarzalne wnętrze. Jednak nie zawsze można znaleźć odpowiednie meble, dodatki, materiały wykończeniowe i elementy wystroju we własnym mieście, a jeśli je znajdziesz, to nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ich zakup po proponowanej cenie.


Najlepszym rozwiązaniem w takich warunkach jest udanie się na te akwizycje w rekomendowane miejsca.Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu mebli i dekoracji na terenie WNP, UE, UK, USA, Chin i innych krajów świata. Zwiedzanie wystaw.Zajmujemy się organizacją zakupu mebli, wystroju, akcesoriów, materiałów wykończeniowych, oświetlenia i innych elementów wewnętrznych i zewnętrznych z Chin, fabryk we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Francji oraz innych krajów wyznaczających trendy w modzie wnętrzarskiej.WŁOCHY I INNE KRAJE WNĘTRZA MODY USTAWODAWCY


Wizyty na słynnych wystawach w różnych krajach, np. wystawa międzynarodowa Salone del Mobile.Milano.


Salon Meblowy w Mediolanie to jedno z najważniejszych wydarzeń dla europejskich projektantów i producentów mebli, które odbywa się corocznie od 1961 roku.

To właśnie w i Saloni kształtuje się moda meblowa i wnętrzna oraz wyznaczane są trendy rozwoju rynku meblarskiego na najbliższy rok.

Wystawa Salone Internazionale Del Mobile to:

Aktualne trendy i kreatywne pomysły na aranżację wnętrz • Kompletny przegląd trzech wielkoskalowych obszarów produkcji mebli, akcesoriów i innych elementów wyposażenia - klasyczny,Moderno i Design• Możliwość spotkania właścicieli dużych korporacji i utalentowanych młodych liderów

A także odwiedzanie innych równie znanych wystaw na świecie w celu ukształtowania swojego wnętrza lub zewnętrza.


ЗАКАЗАТЬ
 
 
Made on
Tilda