Dom na zdjęcia, filmy, selfie na Instagram i YouTube.

Studio dla programisty/gracza/streamera/muzyka.

W mediach społecznościowych chodzi o prezentowanie się najlepiej, jak potrafisz.

Nikt nie otwiera Instagrama, YouTube'a czy Facebooka z nadzieją, że zobaczy zlew pełen brudnych naczyń lub stos śmieci ułożonych na stole. W szczególności Instagram powinien być skarbnicą Twoich najpiękniejszych zdjęć.

I tutaj trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Tak, mieszkamy w Domu, nasze życie jest wypełnione codziennymi obowiązkami, ale tworzymy idealne wnętrze na Instagram YouTube lub Facebook może, studio dla programisty/gracza/streamera/muzyka.


Nasza firma Art & Design Life stoi na czele udanego projektantka blogerka Antonchanka Tatiana zaprojektuje wnętrze domu, mieszkania, mieszkania, penthouse'u z myślą o doskonałych zdjęciach, filmach i selfie na Instagram i YouTube, studio dla programisty/gracza/streamera/muzyka. w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.


Nasz dom na Instagramie został zainspirowany projektem z centrum Soho na Manhattanie - penthouse, w którym nikt nie mieszka. Został stworzony wyłącznie z myślą o doskonałych zdjęciach blogerów na Instagramie i blogerach YouTube.


Projektantka wnętrz – blogerka na Instagramie Tatiana Antonchanka, szefowa naszej firmy, opracuje idealne wnętrze na Instagram. Może to być dom do wynajęcia dla blogerów na Instagramie, blogerów YouTube. Bo dla dobrej fotografii blogerzy muszą wynajmować pokoje w hotelach lub robić zdjęcia w salonach meblowych i salonach.

Możemy również stworzyć idealne wnętrze w Twoim domu na zdjęcia, filmy, selfie na Instagram i YouTube.
ZAMÓWIĆ
Made on
Tilda