Oddział Aranżacji Wnętrz w warszawie, polska

Nasza firma Art & Design Life to jedna z najbardziej znanych firm i pracowni wnętrzarskich, których praca stała się na wiele lat wzorcem i wzorcem w dziedzinie projektowania wnętrz premium w Europie, Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.

Prace tworzone przez czołową projektantkę wnętrz Tatianę Antonchanka oraz wysoce profesjonalnych specjalistów firmy Art & Design Life kojarzą się z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły na poziomie niekwestionowanych światowych projektantów. 

Art & Design Life zrealizowało wiele projektów dla klientów indywidualnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Art & Design Life oferuje segment usług z poziomu premium, gdzie każdy najmniejszy element, detal, mebel jest specjalnie projektowany i personalizowany na potrzeby klienta, wykorzystując poziom luksusu, charakteryzujący się krótkim czas realizacji, przy zachowaniu najwyższych standardów studyjnych...

Pracownia, na czele której stoi czołowa projektantka wnętrz Tatiana Antonchanka, zajmuje się również projektowaniem wnętrz mieszkań, apartamentów, domów, domków letniskowych, willi, butików, salonów, restauracji, hoteli, rezydencji, obiektów zabytkowych w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem. A miarą sukcesu w tej dziedzinie jest zadowolenie naszych cenionych klientów, pozytywny wpływ na wizerunek firmy oraz liczne nagrody.

ZAMÓWIĆ
 
 
Made on
Tilda