Projektant wnętrz online. Zdalny projekt projektowy.


Jeden z obszarów działalności - projektant wnętrz online. Projekt zdalny w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.Jako projektant wnętrz mogę pracować zdalnie nad projektem Twojego mieszkania, apartamentu, domku, willi, hotelu, restauracji, nawet jeśli jesteś w innym kraju.Projektowanie wnętrz zdalnie / online - to częsta, ugruntowana praktyka w mojej pracy z klientami z innych krajów oraz w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.Jak to się stało?Duże znaczenie mają nowoczesne środki komunikacji: e-mail, Skype, Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger, telefon, fax, pozwalające zminimalizować koszty, czas i podróże. Co najważniejsze, moi klienci nie mają się o co martwić – jestem zawsze w kontakcie, a Ty możesz się ze mną skontaktować w każdej chwili.Zdalne prace aranżacyjne mają następującą strukturę:Zgłaszasz prośbę o opracowanie projektu architektonicznego, projektu, opracowanie indywidualnego programu zgodnie z budżetem i warunkami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.

Wyślij plan swojego lokalu.

Opowiedz nam o swoich życzeniach.

Sporządzam dla Ciebie ofertę handlową ze wskazaniem całkowitego kosztu pracy i przesyłam ją e-mailem, udzielając niezbędnych porad w interesujących Cię kwestiach.

W przypadku zawarcia umowy przedwstępnej strony podpisują Umowę poprzez wymianę kopii drogą mailową.
Oryginały umów przesyłane są pocztą. 

Lub są podpisane podpisem elektronicznym.

Po otrzymaniu niezbędnych danych wstępnych i przekazaniu przedpłaty przystępuję do organizowania i rozwijania projektu.


Aby zorganizować projekt architektoniczny, aranżacji wnętrz, muszę posiadać pełną informację o przeznaczeniu nieruchomości mieszkalnej, składzie rodziny klienta, wieku członków rodziny, upodobaniach i zainteresowaniach. Powołanie nieruchomości niemieszkalnej, biura, sklepu, butiku, salonu, galerii, hotelu, hotelu, restauracji, pracowni. Prawidłowy i dokładny wstępny pomiar pomieszczenia, lokalizacja komunikacji, rur, występów, z którymi wychodzą okna boczne itp. ma ogromne znaczenie w projekcie. Wszystkie te dane przekazuje mi klient lub moja osoba w Państwa kraju lub przyjeżdżam zmierzyć i zapoznać się z obiektem. Tu nie ma nic drugorzędnego, wszystko jest bardzo ważne. Dlatego muszę mieć pełną informację o obiekcie, tak jakbym był tam fizycznie.Na etapie realizacji każdego etapu przygotowane rysunki, szkice, obliczenia, propozycje przesyłam mailem do klienta do akceptacji i akceptacji. Uwagi i poprawki do przesłanych opcji mogą być formułowane pisemnie lub komentowane ustnie online.

Po uzgodnieniu wszystkich etapów i kalkulacji końcowych w ramach Umowy sporządzam i przekazuję klientowi projekt w jednym egzemplarzu w postaci kompletu dokumentacji (album firmowy, personalizowany), mającego na celu dać klientowi wizualne przedstawienie rozwiązanie architektoniczne, projektowe, roboty i materiały niezbędne do jego realizacji. Wersja drukowana projektu wysyłana jest pocztą, zduplikowana na e-mail. Na e-mail przesyłane są również pliki (jpeg) wizualizacji wnętrz. A także świadectwo odbioru wykonanej pracy oraz inne niezbędne dokumenty i materiały.


PS: Projekt jest przenoszony bezpośrednio na klienta bez prawa do przeniesienia lub sprzedaży tego projektu osobom trzecim. Projekt jest własnością Tatiany Antonchenko, projektantki wnętrz, dekoratorki i dewelopera. Wszelkie prawa do sprzedaży i realizacji tego projektu są własnością Tatiany Antonchanki - projektantki wnętrz, dekoratorki, dewelopera.Wszystkie projekty wspieram zdalnie przez cały czas trwania projektu. Prowadzę konsultacje w dogodnym dla Ciebie czasie, korzystając z nowoczesnych środków komunikacji dogodnych dla Ciebie - e-mail, Skype, Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger lub telefon.

W trakcie pracy prowadzę live, kontroluję proces realizacji projektów. Również klient lub powiernik klienta przesyła mi pośrednie zdjęcia, filmy i mam pełne wyobrażenie o tym, jak dokładnie jest realizowany mój projekt.Jakie są plusy i minusy dla klienta i dewelopera projektu nieruchomościowego ze zdalnym projektowaniem? Czy istnieje ryzyko?Nawet dystans kilku tysięcy kilometrów nie wpłynie na końcowy efekt dla klienta, będzie idealny – nadal okaże się dokładnie to, co klient chce zobaczyć w swojej posesji.Zajmuję się stałym monitoringiem lokalnego rynku w każdym kraju iw każdym mieście, nawiązuję i podtrzymuję kontakt z wykonawcami prac remontowo-wykończeniowych oraz innymi wykonawcami.Taka zdalna praca wymaga doświadczenia i specjalnych umiejętności. Należy zauważyć, że bardzo ważną cechą dla organizatora projektów na odległość, projektanta wnętrz jest uczciwość i odpowiedzialność, umiejętność przekonywania, obrony swojego zdania, umiejętność znajdowania wspólnego języka i negocjowania z różnymi osobami na odległość.Praca zdalna projektanta – dobrze funkcjonująca praktyka z klientami z różnych krajów i w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.

ZAMÓWIĆ
 
 
Made on
Tilda