Rzeczywistość wirtualna w aranżacji wnętrz -
Wnętrze VR poprzez okulary rozszerzonej rzeczywistości, wirtualne nieruchomości,
Wirtualna wycieczka 3D, panorama 3D 360°,
wideo.

Wnętrza VR to nie tylko panorama i popularne aplikacje do przeglądania otoczenia w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem. To połączenie w pełni realistycznych obrazów z niesamowitą funkcjonalnością. Intuicyjna nawigacja pozwala poruszać się po wnętrzu, pozwalając poczuć swój niepowtarzalny klimat bez wychodzenia z domu.

Innowacyjna technologia 3D pozwala nam na tworzenie modeli mieszkań, domów, domków letniskowych, apartamentów, willi, rezydencji, restauracji, hoteli i innych zamkniętych pomieszczeń biurowych takich jak kabiny jachtowe w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, w Sopocie, w Gdyni, w Poznaniu, w Lublinie, w Bydgoszczy, w Białymstoku, w Zakopanem.

Obrazy i nowatorskie formy prezentacji atakują nas ze wszystkich stron, dlatego postanowiliśmy wdrożyć rozwiązania wirtualna rzeczywistość w aranżacji wnętrz oraz rozwój projektów nieruchomościowych, aby sprostać rosnącym potrzebom i wykonać wizualizację wnętrza wymarzonego projektu w technologii VR dla coraz bardziej wymagających klientów.

Dzięki temu możesz poruszać się po pomieszczeniu. Ocena wysokości, odległości i ogólnej ergonomii wnętrza zostaje przeniesiona na zupełnie nowy poziom. Poruszanie się po wnętrzu przypomina to znane wcześniej tylko z gier komputerowych. Stosowanie Okulary 3D VR dodatkowo wzmacnia efekt. Możesz się obracać, patrzeć we wszystkich kierunkach, podnosić krzesło i po prostu chodzić.

Jak to działa?

Istnieją 2 opcje.

Pierwsza opcja!

Dla naszych cenionych klientów zapewniamy to, co najlepsze ze wszystkich najnowocześniejszych innowacji projektowych i innowacyjne świadczenie usług.

Oprócz projektów projektowych oferujemy na wyłączność!


Udostępniamy 5 zestawów do zanurzania się w wirtualnej rzeczywistości.

Okulary wirtualnej rzeczywistości o najwyższej rozdzielczości ekranu.

  • Immersja w wirtualną rzeczywistość odbywa się pod ścisłym nadzorem administratora, który pomaga założyć okulary, czuwa nad bezpieczeństwem.
  • Czas trwania sesji 2-4 godziny (w zależności od ilości odwiedzonych sal)
  • To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Po sesji plik jest przenoszony na dysk flash USB do użytku domowego w innym trybie.

Jeśli nie masz drogich okularów 3D VR i odpowiedniej konfiguracji komputerowej, możesz przenieść wyeksportowane wnętrze za pomocą myszy i klawiatury i oglądać je na monitorze komputera. Ale to kolejna wirtualna historia! =)

Nasze modele są dostępne w dowolnej przeglądarce, na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. W każdej chwili możesz przenieść się do wybranego przez siebie wnętrza i pokazać go rodzinie i znajomym.

To także świetna prezentacja wszystkich właściwości!

Koszt wnętrza VR znajdziesz tutaj

Ale to nie wszystko!

Mamy wyjątkową ofertę na wszystko klientów, którzy chcą zetknąć się ze światem wirtualnej rzeczywistości.

Druga opcja!

Dla naszych cenionych klientów proponujemy zastosowanie:

Galeria VR - aplikacja do przeglądania zdjęć panoramicznych na smartfonie. Dzięki niemu możesz zapoznać się z naszą pracą w trybie wirtualnej rzeczywistości używając tylko swojego telefonu i Cardboard (okulary wirtualnej rzeczywistości dla telefon).

  1. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link (w zależności od systemu operacyjnego smartfona - Apple lub Android) i pobrać aplikację VR Gallary.
  2. Następnie na stronie PORTFOLIO VR wybierz zdjęcie, które Ci się podoba i przejdź do „Chmury” (przechowywanie danych w chmurze), aby pobrać zdjęcie panoramiczne do telefonu.
  3. Teraz możesz wyświetlić pobrany obraz panoramiczny za pomocą aplikacji VR Gallary zainstalowanej na smartfonie.
Panoramy 3D wnętrz w Warszawie, Polska

Pobieraj panoramiczne ujęcia i oglądaj wirtualną rzeczywistość za pośrednictwem aplikacji w telefonie!


Mamy nadzieję, że przekroczymy Twoje najśmielsze oczekiwania!

Naprawdę warto. Technologia VR podbiła serca nie tylko projektantów, ale także naszych klientów i inwestorów. Opowiemy Ci naszą historię, w tej chwili najbardziej interaktywną z możliwych.

I chcielibyśmy, abyś zaufał tylko najlepszym. Aranżacja wnętrz to nie tylko piękny obraz, ale także uwzględniający kwestie techniczne, dobór prawdziwych materiałów.

Wideo to wysokiej jakości prezentacja projektu i rozwiązania architektonicznego.

Również dla naszych cenionych klientów oferujemy prezentację projektu w formacie video
Made on
Tilda