Ceny projektowanie wnętrz

Opracowanie kompletnego projektu wnętrz to kompleks usług związanych z projektem aranżacji wnętrz.
Art & Design Life to jedna z najbardziej wyrafinowanych firm w zakresie projektowania wnętrz najbardziej luksusowych apartamentów w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie w Bydgoszczy, w Białymstoku, w Zakopanem.

Stworzymy dla Ciebie luksusowy dom, który przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania.

Opracowujemy kompletny projekt wnętrz
offline i online

Wszystkie projekty są zgodne z najnowszymi technologiami i światowymi trendami w designie i architekturze.

Dzięki temu otrzymasz realizację swoich najcenniejszych marzeń o własnym luksusowym domu, który będzie poświęcony szczęściu Twojej rodziny.

Gwarantujemy najwyższej klasy podejście na etapie tworzenia i realizacji projektu wzorniczego - opracowujemy projekt, rysunki wykonawcze i kompletujemy Twój obiekt pod klucz o armaturę, meble, materiały wykończeniowe, światło, tekstylia i elementy wystroju! Zajmujemy się również obsługą praw autorskich, usługami wirtualnych asystentów, kontrolą prac budowlanych, realizacją prac budowlanych. W ramach kompletnego projektu otrzymasz klucze do luksusowego domu, który ma wszystko, od mebli i dekoracji okien po ostateczny elegancki akcent.

Główna zaleta!

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze ceny. Nasza firma posiada listę sprawdzonych fabryk, firm, sklepów, salonów, warsztatów, które przez wiele lat pracy zapewniają naszym Klientom rabaty od 5% do 20%.
Oszczędzamy Twoje pieniądze!

Tworzymy i rozwijamy projekt od koncepcji do realizacji!

Wysoki międzynarodowy poziom profesjonalizmu i kreatywności jest obecny w każdym z naszych projektów aranżacji wnętrz mieszkań, domów, domków i willi klasy executive, który jest prawdopodobnie najlepszy na świecie.


Z poważaniem Tatiana Antonchanka
Pełny
Projekt wnętrz
Powierzchnia od 30 do 80 m²=
250 zł/m²

Powierzchnia od 81 do 350 m²=
200 zł/m²

Powierzchnia od 350 m²=
poproś o cenę
Online
Projekt wnętrz
Odwiedź naszą internetową usługę projektowania wnętrz TUTAJ (kliknij)

"Szkic" projekt wnętrz

od 99 $ pokój


"Standard" projekt wnętrz

od 199 $ pokój

"Kompleks" projekt wnętrz
od 399 $ pokój

Nadzór autorski
nad projektem
5000 zł miesięcznie

Ceny za usługi dodatkowe
ASYSTENCI ONLINE
Wirtualny asystent - osoba, która zdalnie pomaga innej osobie lub firmie w rozwiązywaniu spraw organizacyjno-finansowych oraz wszelkich innych zadań zleconych przez szefa lub klienta.

Życie w sztuce i projektowaniu — Pierwszy w Polsce i na świecie zespół asystentów internetowych w zakresie deweloperskimwspieranie zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Jak to działa?

Duże znaczenie mają nowoczesne środki komunikacji: WhatsApp, Telegram, Viber, ZOOM, Skype, Messenger, Email, telefon, fax, które pozwalają zminimalizować koszty, czas i podróże. Co najważniejsze, nasi klienci nie mają się o co martwić – jesteśmy zawsze w kontakcie!

Świadczymy usługę wirtualnego asystenta w wielu obszarach naszej działalności. Szczegóły i ceny dla powiązanie.
konsultacje projektanta na miejscu
Art & Design Life to zespół doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, na czele którego stoi najlepsza projektantka wnętrz Antonchanka Tatiana. Dla naszych cenionych klientów zapewniamy opracowanie unikalnego autorskiego projektu wnętrza, innowacyjnego wnętrza VR, realizację projektu pod klucz, różnorodne konsultacje, które zaoszczędzą czas i pieniądze.

Chętnie również zapewnimy dla Ciebie konsultacje na miejscu nasz główny doświadczony projektant wnętrz Antonchanka Tatiana do obiektu lub do salonów, salonów wystawowych, sklepów, zakładów produkcyjnych w celu rozwiązania wszystkich niezbędnych zadań.

500 zł + koszty transportu, czas konsultacji nie jest ograniczony
KONSULTACJE PROJEKTANTA ONLINE
Art & Design Life to zespół doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, na czele którego stoi najlepsza projektantka wnętrz Antonchanka Tatiana. Dla naszych cenionych Klientów zapewniamy opracowanie unikalnego autorskiego projektu wnętrza, innowacyjnego wnętrza VR, realizację projektu pod klucz, różnorodne konsultacje online, które zaoszczędzą czas i pieniądze.

Chętnie również zapewnimy dla Ciebie online porady naszego głównego doświadczonego projektanta wnętrz Antonchanka Tatiana.

380 zł, czas konsultacji nie jest ograniczony
RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA - WNĘTRZE VR
Wnętrza VR to nie tylko panorama i popularne aplikacje do przeglądania otoczenia. To połączenie w pełni realistycznych obrazów z niesamowitą funkcjonalnością. Intuicyjna nawigacja pozwala poruszać się po wnętrzu, pozwalając poczuć swój niepowtarzalny klimat bez wychodzenia z domu.

Innowacyjna technologia 3D pozwala nam na tworzenie modeli mieszkań, domów, domków letniskowych, apartamentów, willi, rezydencji, restauracji, hoteli oraz innych zamkniętych przestrzeni biurowych takich jak kabiny jachtowe.

Obrazy i nowatorskie formy prezentacji atakują nas ze wszystkich stron, dlatego postanowiliśmy wdrożyć rozwiązania wirtualnej rzeczywistości w aranżacji wnętrz i rozwoju projektów nieruchomościowych, aby sprostać rosnącej potrzebie i sprawić, by wizualizacja wnętrz wymarzonego projektu w technologii VR była coraz bardziej bardziej wymagający klienci.

Dzięki temu możesz poruszać się po pomieszczeniu. Ocena wysokości, odległości i ogólnej ergonomii wnętrza zostaje przeniesiona na zupełnie nowy poziom. Poruszanie się po wnętrzu przypomina to znane wcześniej tylko z gier komputerowych. Korzystanie z okularów VR 3D dodatkowo wzmacnia efekt. Możesz się obracać, patrzeć we wszystkich kierunkach, podnosić krzesło i po prostu chodzić.


Jak to się dzieje i ceny, o których możesz się dowiedzieć powiązanie

Koszt wnętrza VR wraz z opracowaniem zdalnego projektu projektowego

Powierzchnia mieszkania/domu/willi/jachtu ⩽ 30 m2 = 2850 €
Jeden pokój w mieszkaniu/domu/willi/jachcie do 25 m2 = 955 € / pokój
Jeden pokój w mieszkaniu/domu/willi/jachcie od 26 m2 do 55 m2= 1855 € / pokój
Jeden pokój w mieszkaniu/domu/willi/jachcie od 56 m2 - zapytaj o cenę
Korzystanie ze sprzętu 80 € / godzina + koszty transportu powyżej 30 km.

ZAWARTE W PROJEKCIE PROJEKTOWYM VR

2 wideokonferencje przez ZOOM lub GOOGLE Meet + zestaw rysunków + rozwiązania planistyczne + wnętrze VR + fotorealistyczne obrazy 3D + wirtualna panorama 3D + konsultacje i zalecenia dotyczące znalezienia odpowiednich mebli, wystroju, oświetlenia i zasłon (w zależności od Twojego regionu, mamy możliwość bezpośredniego połączenia Cię z naszymi partnerami-masterami i wycenę dla Ciebie.
Możemy również zaoferować profesjonalne rabaty dla niektórych marek.)
„Stań się produktywny, wolny.
Zacznij od innowacyjnego podejścia już dziś! "
Z poważaniem Tatiana Antonchanka

założyciel i szef firmy

Made on
Tilda