КОНТАКТЫ

+48883888495 ( WhatsApp )
Warszawa, Polska

+44 7367 899 788 ( Telegram )
United Kingdom, London

+33749532888 (Telegram)
France, Nice, Paris

+375 44 7484847 ( Viber )
Беларусь, г.Минск


Email: artdesignlife.pl@gmail.com

Сайты: artdesignlife.pl
antinteriordevelopment.com


Время работы: пн-пт 10:00 - 19:00
Введите ваши данные для связи
И мы обязательно свяжемся с Вами для уточнения деталей.
Прикрепить файл
PolishRussian

Дизайн домов

 
 
Projekt najbardziej luksusowych apartamentów


Art & Design Life to jedna z najbardziej wyrafinowanych firm w zakresie aranżacji wnętrz najbardziej luksusowych apartamentów w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie w Bydgoszczy, w Białymstoku, w Zakopanem.

Wysoki poziom profesjonalizmu i kreatywności jest obecny w każdym z naszych projektów aranżacji wnętrz mieszkań, domów, domków i luksusowych willi typu executive.

Nasza firma zajmująca się projektowaniem wnętrz łączy najnowocześniejsze technologie, umiejętności i dbałość o szczegóły.

Indywidualne podejście do naszych cenionych klientów.

Nasza wiodąca profesjonalna projektantka wnętrz Antonchanka Tatiana zapewnia najwyższe standardy projektowania, architektury i twórczych dzieł w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, w Zakopanem.


Projekt wnętrza pod klucz


Art & Design Life to solidny partner w zakresie dostaw mebli, elementów dekoracyjnych, żyrandoli, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Naszym klientom oferujemy organizację dostaw najlepszych materiałów i mebli bezpośrednio od czołowych producentów we Włoszech, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Szwajcarii i innych krajach.

Projekty luksusowych mieszkań i arcydzieła architektury od Art & Design Life to dzieła sztuki w zakresie luksusowych projektów mieszkaniowych i komercyjnych.

Spełniamy marzenia o wygodnym życiu!

Made on
Tilda