Projekt garderoby

Aranżacja garderoby od Art & Design Life to nie tylko wygoda przechowywania ubrań, ale także świetny sposób na to, aby wybór garderoby stał się komfortowym rytuałem.

Łącząc funkcjonalne systemy przechowywania, nowoczesne oświetlenie i luksusowy wystrój, tworzymy niepowtarzalne projekty szaf, zgodne z aktualnymi trendami. w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem.

Czym jest garderoba? Jest to pomieszczenie (lub nisza), w której można przechowywać ubrania i buty. Garderoba daje możliwość indywidualnego przechowywania każdego przedmiotu.

Świetnie, jeśli możesz zapewnić osobne pomieszczenie w domu lub mieszkaniu na garderobę. Do tego celu idealnie sprawdzi się układ liniowy - szafki, półki i szuflady zostaną umieszczone na jednej ze ścian.

CECHY ZDOBIENIA SZAFY

Z każdym rokiem projekt garderoby staje się głębszy i bardziej różnorodny. W garderobie można przechowywać nie tylko ubrania, ale także torby, akcesoria i biżuterię. Wiele pomysłów na projekt garderoby opracowanych przez naszą czołową projektantkę wnętrz Tatianę Antonchenko charakteryzuje się wyjątkowymi rozwiązaniami i eleganckim urokiem w Polsce, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem... Garderoba staje się jednym z ulubionych miejsc w domu, gdzie można wygodnie dobrać strój na każdą życiową okazję.

Made on
Tilda