Projekt najbardziej luksusowych domów

Luksusowy dom firmy Art & Design Life oferuje maksymalny komfort i funkcjonalność.

Stworzymy dla Ciebie luksusowy dom, który przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania. Jeśli jesteś dopiero na etapie zakupu gruntu, zaproponujemy indywidualne i prawidłowe rozwiązania w zakresie planowania terenu.
Klientom z całego świata oferujemy luksusowe aranżacje wnętrz domów. Twój dom będzie idealny dla każdego członka rodziny. Wszystkie projekty są zgodne z najnowszymi technologiami i światowymi trendami w designie i architekturze.

Nasze ekskluzywne luksusowe domy są dokładnie tym, czego szukasz. Wystrój wnętrz domu podkreśla indywidualność i status ich właścicieli w Polsce, Warszawie, w Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem. Dodatkowo na etapie projektowania brane są pod uwagę interesy wszystkich członków Twojej rodziny. Życie w takim domu przyniesie tylko radość i szczęście, których nie da się zmierzyć żadnymi pieniędzmi. Dlatego konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na opracowanie projektu domu, domku lub willi.

Indywidualny projekt domu od Art & Design Life, prowadzony przez profesjonalną projektantkę domu Antonchankę Tatianę, to także praca z wysoko wykwalifikowanymi architektami, inżynierami, wykonawcami i samym klientem w Polsce, w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu, w Toruniu, w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Zakopanem. W rezultacie pojawiają się prawdziwe arcydzieła. Dopracujemy wszystkie szczegóły i zwrócimy szczególną uwagę na wszystkie Twoje potrzeby.

Główne etapy projektowania domu:
Zagospodarowanie terenu i lokalizacja wszystkich placów budowy.
Wybór materiału do przyszłej budowy
Plan piętra
Plany wszystkich pomieszczeń domu
Projekt wnętrz domu, domku, willi
Wysokości

Zatwierdzenie rysunków planu piętra
Wizualizacje 3D projektu willi, domów, domków


Luksusowy dom od Art & Design Life to realizacja najcenniejszych marzeń naszych cenionych klientów o własnym luksusowym domu, który będzie poświęcony szczęściu Twojej rodziny.

Twój dom, stworzony z Twoich życzeń i pomysłów najlepszych projektantów i architektów, stanie się najbardziej ukochanym miejscem na świecie, do którego będziesz chciał wracać raz za razem!
Made on
Tilda